3 Photo Summer Day

Jurajska Grupa Fotograficzna (www.grupajpt.pl) wraz z Hotelem Fajkier ( Hotel Przyjazny Fotografii —www.hotelfajkier.pl ) pragnie zaprosić Państwa do udziału w Letnim Festiwalu Fotograficznym PHOTO SUMMER DAY w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Fotografii ( poprzednie festiwale: www.jurajskifestiwalfotograficzny.plorazwww.photosummerday.pl).

To już szósty Festiwal Fotograficzny organizowany przez nas na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Na każdym z nich pojawiają się znane nazwiska świata fotografii, pasjonaci fotografii oraz marki związane ze sprzętem. W tym roku spotkacie m.in. Fujifilm PolandCanon PolskaOLYMPUS OM-DOlympus FOTOLOTNISony PolskaQuadraliteNEC Display Solutions EuropeX-Rite ColorEIZOManfrotto PolskaP.H.U. Foto-Nova sp. z o.o. , Foto7,  TokinaHOYA — FiltryNext77.

W tym roku Photo Summer Day odbędzie się w dniach 19–20-21 sierpnia ( piątek — sobota –niedziela) w Hotel Fajkier Wellness & SPA w Lgocie Murowanej w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Tematem przewodnim będzie ” W STRONĘ ŚWIATŁA ” obejmująca fotografię krajobrazową, podwodną, portretową oraz astrofotografię.

W ciągu trzech dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach i wykładach prowadzonych przez uznanych fotografów i szkoleniowców


Już dziś swą obecność potwierdzili: Karol WójcickiFotografia Jakub KrawczykJakub Kaźmierczyk FotografiaJacek Bonecki PhotographyPiotr WróblewskiRafał Dąbrowski — PhotographyPrzemysław JakubczykMarcin Woźniak oraz Tomasz Tomaszewski. Będzie to jedyna i niepowtarzalna okazja do spotkania się w jednym miejscu z tyloma tak znamienitymi nazwiskami fotograficznymi!!!!

Nowatorskie rozwiązania organizacyjne pozwalają uczestnikom na maksymalne wykorzystanie wiedzy i doświadczenia prelegentów przez pracę w małych grupach.
Po raz kolejny chcemy zaskoczyć uczestników niecodziennymi aranżacjami planów zdjęciowych. Punktem kulminacyjnym imprezy będzie spotkanie z Mistrzem.

Patronat medialny objęli : Fotoblogia.plFotografuj.plCzasopismo Foto PlusASF International Fine Art Photography,Dziennik Zachodni , Zawiercie NaszeMiasto.pl oraz Businesswoman & lifeiTV Zawiercie

error: Content is protected !!