4 Photo Summer Day

19 sierpnia przypada Międzynarodowy Dzień Fotografii.

Rokrocznie Jurajska Grupa Fotograficzna ( https://grupajpt.pl ) wraz z Hotelem Fajkier ( Hotel Przyjazny Fotografii — www.hotelfajkier.pl ) organizuje bardzo ciekawe wydarzenie w ramach tego święta a jest nim Letni Festiwal Fotograficzny PHOTO SUMMER DAY tym razem już po raz IV (poprzednie festiwale: http://photosummerday.pl oraz http://jurajskifestiwalfotograficzny.pl/).

To już ósmy Festiwal Fotograficzny organizowany przez nas na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Na każdym z nich pojawiają się znane nazwiska świata fotografii, pasjonaci fotografii oraz największe marki związane ze sprzętem.

W tym roku spotkamy : Canon, Olympus, Sony, Sigma, Nikon, Fuji, Pentax– Foto Plus, Manfrotto, Foto7, Eizo, FOMEI, NEC, Epson, Najlepszefoto.pl,  X-rite,  Quadralite oraz Irix.

W tym roku Photo Summer Day rozpoczynamy w niedzielę 20 sierpnia  o godzinie 16.00 w Hotelu Fajkier w Lgocie Murowanej który potrwa do 22 sierpnia.

Tematem przewodnim będzie ” Podróż, człowiek, krajobraz ” obejmujący fotografię podróżniczą i krajobrazową oraz portretową i reportażową.

W ciągu trzech dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach i wykładach prowadzonych przez uznanych fotografów i szkoleniowców. Uczestnicy spotkają się z wspaniałymi nazwiskami fotografii podróżniczej, portretowej i krajobrazowej. Będą to między innymi:
Wiktor Franko – portret — Ambasador najlepszefoto.pl
Paweł Uchorczak – fotografia podróżnicza– Ambasador najlepszefoto.pl
Robert Wolański — fotograf — Ambasador SONY Polska
Marcin Dobas — Ambasador OLYMPUS Polska / EIZO
Marcin Jamkowski – podróżnik i fotograf — Ambasador Canon Polska
Jakub Krawczyk – fotografia krajobrazowa – Szlak Orlich Gniazd – Jurassic Photo Team
Piotr Deska – fotografia outdoorowa i wspinaczkowa — Ambasador 8a.pl, La Sportiva i wspinanie.pl
Edyta Chrząszcz – Podróż ALASKA – Ambasador Hotel Fajkier
Grzegorz Maciąg – Portret Chasydzi – Jurassic Photo Team
Piotr Snopczyński – fotografia podróżnicza — góry — (K2)
Danuta Piotrowska – fotografia podróżnicza — góry

Wśród gości będzie można spotkać i porozmawiać m.in. z Jakubem Kaźmierczykiem, Marcinem Bójko, Piotrem Wróblewskim oraz wieloma wspaniałymi osobami ze świata mediów, podróży i fotografii, na których potwierdzenie oczekujemy …

Podczas Photo Summer Day przewidziane są warsztaty w plenerze oraz spotkania autorskie a to wszystko będzie można przeżyć w niesamowitym miejscu jakim jest Jura Krakowsko-Częstochowska.

Patronat medialny w tym roku objęli:
Portal Górski, Digital Foto Video (Foto Plus), Fotoblogia.pl, Business Woman & Life, Fotografuj.pl, Dziennik Zachodni, NaszeMiasto.pl, iTV Region, Zawiercianskie.pl, Otozawiercie.pl

Partnerzy tegorocznego wydarzenia:
NEC, OLYMPUS, SONY, QUADRALITE, FOMEI, CANON, EIZO, EPSON, X-RITE, IRIX, NIKON, Najlepszefoto.pl, FOTO PLUS, Foto7, PENTAX, CRL, YapaStudio, NiSi , PATONA, GARIZ, WydrukujFotografie.pl, peakdesign.pl

error: Content is protected !!