6 Jurajski Festiwal Fotograficzny „Festiwal emocji ” już za nami

Witam serdecznie wielkie podziękowania na początku 🙂 za kolejny rok zaufania dla Nas i naszych projektów realizowanych na Jurze !!! Podesłam podsumowania wraz z notatka prasową od nas 🙂 do wykorzystania na użytek marketingowy. Zapraszamy Was już dziś na kolejne wydarzenia organizowane przez nas 🙂

6 Jurajski Festiwal Fotograficzny „Festiwal emocji ” już za nami . Impreza odbyła się w weekend 1-3 marca 2019 roku  poszerzona o 2 dni na Warsztaty PRO z Różą Sampolińską, która dotarła na Festiwal prosto z USA. 6JFF to jedna z najważniejszych Fotograficznych imprez, którą rozpoczynamy  2019 rok i największe wydarzenie tego typu na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej!!! Impreza odbyła się w Hotelu Przyjaznym Fotografii – Hotel Fajkier Wellenss SPA, gdzie udało nam się w jednym miejscu zebrać ponad 200 osób związanych z fotografią -uczestników, wystawców oraz modeli.

Było fotogenicznie i kreatywnie. Połączenie świata reportażu, makrofotografii oraz świata portretu. W programie odbyły się spotkania z mistrzami fotografii, wykłady, warsztaty, prezentacje sprzętu, obróbka graficzna i wydruki. Prowadzącymi tegoroczny Festiwal byli: Adam Nurkiewicz / Grzegorz Szafruga / Roza Sampolinska/ Tomek Tomkowiak/ Arkadiusz Gola / Gosia Jurasz  / Marcin Kin  /Michał Sośnicki / Magda Wasiczek / Jerzy Kleszcz /Tomek Maciejewski / Grzesiek Maciąg  / Piotr Werner / Szymon Aksienionek  / Kamil Głowacki  oraz Dawid Janocha . Uczestnicy mieli okazję spotkać się z takimi firmami jak :  Nikon, Canon, Sony , Pentax, Fuji, Acer, Fomei, Medikon, Manfrotto, e Agfa, Beiks, Peak Design, 3 Legged Thing,  Loupdeck, SklepBezNazwy, Patona, Wacom, Epson, Perma Jet, Eizo,  Nec, Ricoh,  X-Rite, Benq, Rogue, Rotolight, Lexar, Duracell, Fotojoker, NiSi oraz nPhoto.

Dodatkowe informacje nt. VI Jurajskiego Festiwalu Fotograficznego:  www.jurajskifestiwalfotograficzny.pl

Pozdrawiam

Grzegorz Maciąg

V-ce Prezes Fotoklubu Jurassic Photo Team

730 680 800

error: Content is protected !!