10 LOTTO Memoriał Kamili Skolimowskiej 2019

Jubileuszowy 10 LOTTO Memoriał Kamili Skolimowskiej 2019 | Stadion Śląski już 14 września na Stadionie Śląskim / Stadion Śląski. Niewątpliwie jednymi z największych gwiazd LOTTO Memoriału Kamili Skolimowskiej będą ambasadorki Stadionu
Śląskiego – Ewa Swoboda i Justyna Święty-Ersetic – Fanpage.
Przez 10 edycji wystartowało wielu znakomitych sportowców, z jedną z największych gwiazd w historii lekkiej atletyki, Usainem Boltem. Był to jedyny start legendarnego Jamajczyka w Polsce. Zapraszanie takich gwiazd możliwe jest dzięki wsparciu partnerów i sponsorów mityngu. Ważnym partnerem mityngu jest województwo śląskie. Samorząd wspiera organizację wydarzenia oraz angażuje się w jego promocję.
” Choć organizujemy tu różnorodne wydarzenia, to Stadion Śląski żyje sportem. Śmiało mogę powiedzieć, że to narodowy stadion lekkoatletyczny. Cieszę się, że za niecałe dwa tygodnie będziemy tutaj świadkami kolejnego wielkiego święta tego sportu. Mam oczywiście na myśli LOTTO Memoriał Kamili Skolimowskiej. To jedno z najważniejszych lekkoatletycznych wydarzeń na świecie. Dobrych emocji nie zabraknie. Konsekwentnie inwestujemy w lekkoatletykę i to przynosi efekty. Jestem przekonany, że kolejna edycja memoriału będzie jeszcze lepsza od poprzedniej „– zaznaczył marszałek województwa śląskiego Jacek Chełstowski.

Sponsorem jest LOTTO. Radość wygrywania
” Totalizator Sportowy od ponad 60 lat wypełnia swoją misję i wspiera polski sport. Jesteśmy po to by pomagać – zarówno przy małych, kameralnych wydarzeniach, jak pierwszy memoriał w 2009 roku – po te ogromne, ściągające największe gwiazdy, takie jak Usain Bolt. Mityng wspieramy od lat i życzę, by się rozwijał nadal. Lekkoatletom życzę natomiast kumulacji sukcesów „– powiedziała Aida Bella, Dyrektor Biura Rzecznika Prasowego Totalizatora Sportowego, właściciela marki LOTTO.

Pozostaje nam tylko odliczać czas do tego wydarzenia WSTĘP WOLNY.
Foto: Macgregor Photography / Grzesiek Maciąg z Jurassic Photo Team

error: Content is protected !!