ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE MISTRZEM POLSKI

Sport to nie tylko wynik zapisany w tabeli, ale i emocje, których nie chcemy wymazać z pamięci. 10 maja w finale PlusLigi Aluron CMC Warta Zawiercie pokonała BOGDANKA LUK Lublin i sięgnęła po swoje pierwsze Mistrzostwo Polski. Drużyny stworzyły solidną historię pisaną każdym odbiciem piłki i każdym okrzykiem kibiców, wypełniając sosnowiecką halę umiejętnościami, sercem i charakterem. To był finał, w którym nic nie było jednoznaczne i w którym każda akcja niosła fragment ciężaru całego sezonu, ale tak musi być gdy jedni chcą poznać smak zwycięstwa i osiągnięcia czegoś, czego jeszcze nie zdobyli, a drudzy chcą tę zdobycz utrzymać. To właśnie w takich chwilach siatkówka pokazuje swoje najprawdziwsze oblicze. Gracze nie kalkulowali. Prezentując wachlarz zagrań podrywających z miejsc i składających ręce do oklasków, dali kibicom argument do stworzenia atmosfery, która niosła drużyny od pierwszej do ostatniej piłki. A po ostatniej piłce nastąpił żółto-zielony wybuch radości mieszającej się ze wzruszeniem, ubrany w najpiękniejszy odcień złota!

W tym zielono-czarno-żółtym tyglu emocji byliśmy my –  fotografowie, gdzie każdy okrzyk radości, echo westchnień, jęk zawodu niosący się po hali był dla nas kadrem, który warto zatrzymać na dłużej, a którym teraz dzielimy się z Wami w galerii. 

Foto: Agnieszka Hudzińska i Agnieszka Rogóż-Farbicka

Aluron CMC Warta Zawiercie GRATULUJEMY!

error: Content is protected !!