Dariusz Machura

Dariusz Machura

Fotograf kreatywny, specjalizujący się w Malowaniu Światłem za pomocą techniki długiej ekspozycji oraz z fotografią z wykorzystaniem kolorowych lamp.

Ambasador firmy FOMEI produkującej wysokiej jakości lampy studyjne i sprzęt fotograficzny oraz firmy Ants on a Melon INC. produkującej najlepszej jakości specjalistyczny sprzęt do Malowania Światłem.

Wszystkie efekty, które możecie zobaczyć na jego zdjęciach są tworzone już na zdjęciu, bez ingerencji programów graficznych czy renderowania ich w 3D bądź używania sztucznej inteligencji. Technika Malowania Światłem jest dosyć wymagająca jednak należy szukać możliwości tam gdzie inni widzą ograniczenia!

Pasjonat wszelkiego rodzaju świecących gadżetów LED, mieczy świetlnych, biczy, kolorowych żeli oraz cudów na kiju. Dosłownie! 🙂 Możecie go spotkać na licznych wydarzeniach fotograficznych w całej Polsce gdzie nierzadko prowadzi warsztaty lub wykłady o technice Malowania Światłem w fotografii.

Z kolei jego zdjęcia możecie zobaczyć na wielu grupach fotograficznych w Polsce i na świecie jak również w konkursach fotograficznych.

Jeden z pionierów Malowania Światłem w Polsce!

error: Content is protected !!