8 Jurajski Festiwal Fotograficzny

VIII Jurajski Festiwal Fotograficzny

Przed nami VIII edycja Jurajskiego Festiwalu Fotograficznego. Termin tegorocznej imprezy jakże inny jak i obecne czasy. Niestety ze względu na obostrzenia i sytuację epidemiczną w naszym kraju musieliśmy zrezygnować z terminu zimowego na korzyść 28-29-30 maja 2021

Na dzień dzisiejszy zapraszamy do wstępnych zapisów i rezerwacji miejsc jak na razie bez dokonywania wpłaty. Jeśli okaże się że obostrzenia będą na tyle ograniczające będziemy musieli niestety przenieść termin spotkania na najbliższy czas w którym będzie można zorganizować wydarzenie.

To co możemy obiecać to na pewno zostanie przygotowany program oraz prowadzący w tematyce Festiwalowej. Będzie na pewno fotogenicznie i kreatywnie. W tej edycji postaramy się połączyć świat fotografii studyjnej, pleneru z światem reportażu oraz portretu. W programie przewidujemy m.in.: spotkania z mistrzami fotografii, wykłady, warsztaty, prezentacje nowości sprzętowych, obróbkę graficzną i wydruki.

Rokrocznie Jurassic Photo Team (www.grupajpt.pl) wraz z Hotelem Fajkier ( Hotel Przyjazny Fotografii — www.hotelfajkier.pl) oraz Jurajskimi Warsztatami ( www.jurajskiewarsztaty.pl ) organizuje to święto dla fotografów i z fotografami.

Festiwal odbędzie się w  niesamowitym miejscu jakim jest Jura Krakowsko-Częstochowska w Hotelu Fajkier *** Wellness SPA w Kroczycach. To już XV Festiwal Fotograficzny organizowany przez nas na Jurze. Na każdym z nich pojawiają się znane nazwiska świata fotografii, pasjonaci fotografii oraz największe marki związane ze sprzętem. W ciągu tych dni uczestnicy spotkają się z znanymi fotografami i oraz specjalistami w danych dziedzinach. Już w najbliższym czasie przedstawimy Wam naszych Patronów medialnych, Partnerów oraz zaproszonych gości. Tematem przewodnim tegorocznej edycji będą STRACHY, które będziemy odkrywać w fotografii :

  • PORTRET
  • REPORTAŻOWA
  • KREACYJNA
  • PODRÓŻNICZA
  • NATURA / PRZYRODA
  • OBRÓBKA LIGHTROOM

Na tegoroczny Festiwal zaprosiliśmy wielu wspaniałych fotografów oraz ambasadorów marek fotograficznych. Już dziś możemy potwierdzić:

Jerzy Kleszcz – Jurassic Photo Team
Kamila J. Gruss – www.kamilajgruss.pl
Czarek Sokołowski – Agencja Associated Press
Ireneusz Irass Walędzik – Olympus Polska
Adam Laube – Jurassic Photo Team
Marcin Kałuża – NEC / Fototechnika
Karol Nienartowicz– NiSi / Sklepbeznazwy.com.pl
Sławomir HESJA Krajniewski – www.hesja.pl
Marcin Woźniak – GlareOne
Patryk Romańczuk – www.romanczuk.art
Gosia Jurasz – Pentax Polska
Paweł Sadaj – www.pawelsadaj.com
Ewa Miketa – nPhoto.pl

Na miejscu mamy nadzieję spotkać się jak co roku z zaprzyjaźnionymi firmami.

error: Content is protected !!